Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów

Opinie

Fragment opinii w sprawie powołania Krakowskiego Ośrodka Doradztwa dla Artystów „KODA”

 Gorąco popieram starania Pani dr Julii Kaleńskiej–Rodzaj o otwarcie Krakowskiego Ośrodka Doradztwa dla Artystów „KODA”. Ma ona do tego wszelkie niezbędne kompetencje. Jest doktorem psychologii ze specjalnością psychologia muzyki; jest muzykiem, ma doświadczenia w pracy psychologicznej z młodzieżą szkół muzycznych. Nade wszystko - ma ogromną motywację do pracy na rzecz młodych muzyków i znakomity pomysł na formy pracy. Uważam, że Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów z powodzeniem podejmie odpowiedzialne zadanie wspierania rozwoju zawodowego młodych muzyków.

dr hab. Barbara Kamińska, prof. UMFC

Kierownik Katedry Psychologii Muzyki

Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie

 

 

Opinia dotycząca cyklu zajęć warsztatowych „Oswoić tremę” dla uczniów V klasy ZPSM I stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie

Opinia dotycząca cyklu zajęć warsztatowych „Oswoić tremę” dla uczniów V klasy PSM I stopnia im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu

Opinia dotycząca dwudniowego seminarium "Oswoić tremę" (wykłady i warsztaty) dla nauczycieli i uczniów PSM I i II stopnia im. I. Paderewskiego w Cieszynie

 

Opinie nauczycieli szkół muzycznych - uczestników warsztatów "Trema: techniki psychologicznego przygotowania ucznia do występu":

"Świetny warsztat! Bardzo mi się podobało, zarówno energia prowadzącej, jak i odniesienia do praktyki (realne wykorzystanie zdobytej wiedzy). Jestem pod wrażeniem!"

"Warsztat wysoce interesujący. Dał mi perspektywę na weryfikację własnych emocji. Daje szansę na zmianę. Było super:)"

"Korzyści: nowe spojrzenie, nowe/lepsze sposoby radzenia sobie w sytuacji występu, warsztaty bardzo ciekawe i dobrze zorganizowane"

"Warsztat zainspirował mnie do pracy nad własnymi emocjami - nie myślałem, że mogę je zmieniać i wykorzystywać. Wydawało mi się, że to one mnie ogarniają i nic na to nie poradzę. A jednak:)"

"Dziękuję za warsztaty - fantastycznie je Pani poprowadziła! Duzo ciekawych informacji, forma prowadzenia fantastyczna. Są nowe inspiracje do pracy! :-)"

"Szczerze mówiąc nie sądziłam, że w ciągu tak krótkiego czasu tyle dowiem się na temat pracy z emocjami. Solidnie, konkretnie. Dziękuję!"

 

Opinie nauczycieli szkół muzycznych - uczestników warsztatów "Trening mentalny wykonawcy: koncentracja i wizualizacja" (październik, 2013):

"Według mnie zajęcia bardzo interesujące. Na pewno pewne ćwiczenia i elementy wykorzystam zarówno w pracy z dziećmi jak i wobec samej siebie, własnej pracy i występów na scenie"

"Cieszę się, że nareszcie zostało zorganizowane szkolenie dla muzyków. Dużo ciekawych technik, przykładów"

"Ciekawie przeprowadzone szkolenie, cenne informacje, miła atmosfera. Bardzo dziękuję!"

"Uważam, że ćwiczenie wyobraźni i wizualizacje dla dzieci są bardzo interesujące i ważne. Chętnie spróbuję przeprowadzić takie ćwiczenia z moimi uczniami i bardzo ciekawa jestem efektów. Dziękuję!"

"Rzetelna wiedza przekazana w ciekawy sposób. Sympatyczna atmosfera, otwartość na dyskusje i wymianę doświadczeń. Bardzo interesujący, pobudzający i motywujący czas warsztatów."

"Spotkanie bardzo wartościowe, dotykające wielu problemów, które są obecne w naszym życiu zawodowym. Moje doświadczenie zostało wzbogacone również poprzez dyskusje na nim prowadzone"

 


 

Nas wspierają: