Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów

Zapisy

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach  w roku 2022!


Grupy zostały utworzone z myślą o muzykach mających różne potrzeby psychologiczne

nauczycielach, dbających o własny rozwój zawodowy i dobro uczniów,

młodych muzykach, chcących zwiekszyć swoją efektywność podczas ćwiczenia i występowania.

Na spotkania dla nauczycieli zapraszamy wszystkie osoby uczące - nauczycieli szkół muzycznych, nauczycieli dających lekcje w domach kultury, korepetytorów.

Na spotkania dla młodych muzyków zapraszamy osoby pełnoletnie - uczniów ostatnich klas szkół muzycznych II stopnia lub studentów akademii muzycznych.

Nadrzędnym celem każdego warsztatu jest rozwijanie umiejętności stosowania poznanych metod w praktyce – w codziennej pracy muzyka.

Podczas warsztatów zachęcamy do wspólnej pracy nad najbardziej wrażliwymi obszarami edukacji muzycznej - motywacją, wytrzymałością emocjonalną, efektywnym psychologicznym przygotowaniem do występów, aby za pomocą technik treningu mentalnego pomóc osiągnąć komfort podczas ćwiczenia i sukces sceniczny. Dzięki dyskusji wymianiamy się wiedzą i pomysłami i tworzymy wspólny „bank pomysłów”.

Warsztaty odbywają się w formie online na platformie ZOOM. Każdy uczestnik otrzymuje link dostępu do spotkania. Dzięki zdalnej formie ani koszty dojazdu, ani odległość nie są już problemem. Dodatkową zaletą jest to, że pozostając w domu mogą Państwo przetestować niektóre rozwiązania przy instrumencie natychmiast (wyłączając mikrofon) i podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Tu znajduje się harmonogram warsztatów psychologicznych KODA 2022 (kliknij, aby pobrac ofertę). A poniżej strony zapisów. Zapisując się do 1 stycznia 2022 r. otrzymają Państwo rabat 50zł.

Jeśli nie widzą Państwo grupy odpowiedniej dla siebie lub termin nie jest dogodny - prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, postaramy się zorganizować grupę specjalnie dla Państwa i Państwa znajomych.

Do zobaczenia na warsztatach!

Nas wspierają: